Vestuvių žaidimai

Vestuvių žaidimai

 • Tradicinis jaunavedžiams - surašyti ant lapukų daug darbų šeimoje (vaikų gimdymas, dulkių valymas, alaus gėrimas, tt) ir duoti traukti jauniesiems. Būna daug juoko. Tik kokia kalba rašyt, tai jau jum galvot.
 • Visos merginos nusimauna po vieną batą ir sumeta vidury patalpos. Vaikinai (geriau nusisukę) išsirenka po batą ir eina ieškot savo poros šokiui.
 • Dar kaip susiskirstyti porom - iš anskto pasiruošti juostelių  dviejų spalvų (kad skirtųsi - pvz. raudonų ir žalių). Surišti raudonas su žaliom, o kelias surišti vienodos spalvos - raudoną su raudona, žalią su žalia. Vienas turi laikyti juosteles per surišimą ir visi renkasi juosteles pagal spalvą - merginos raudonas, vaikinai - žalias. Ir taip susidaro poros, nebūtinai skirtingų lyčių.
 • Galima surengti porų varžybas. Vienam poroje užrišamos akys, kitam į rūbus prisegama skalbinių segtukų. Ir tas užrištom akim turi surasti ir išsegti visus segtukus. Laimi, kas greičiausiai.
 • Visiem žaidimas - visi ratu susėda, vidury kokiam inde ar kepurėj sudėti lapeliai (visi tušti, tik ant vieno užrašas "žudikas" - aišku, gali būti ir koks kitas žodis ar ženklas) - visi išsitraukia lapukus. Visi stebi vieni kitus, o tas, kur žudikas, tai stengiasi kam nors mirktelt akį, kad kiti nepastebėtų. Tas, kam mirkteli, išeina iš rato. O kas pastebi, kas yra žudikas, gali jį "suimti".
 • Dar galima susodinti jaunuosius nugaromis vienas i kitą, kad nematytų vienas kito, ir kiekvienam įduoti po Barbę -žmoną ir Keną- vyrą. Ir pvz. klausti šeimoje indus plaus...... tada jaunieji pakelia lėlę - arba Barbę arba Keną. Daug juoko būna, kai jaunųjų nuomonės nesutampa.
 • Dar viena maloni idėja Jauniesiems, tai saldainiai su jų nuotraukomis, vardais ir vestuvių data.
 • Konkursas kas geriau ir greičiau apibintuos "ligonį". Ligonis vyriškos giminės atstovai o antros pusės "gydytojos" ir skambant muzikai ant ligonio kuo greičiau ir gražiau apvinioja tualetinio popieriaus ruloniuką. Nutraukiama kai atsiranda nugalėtojas.
 • Juokingas žaidimas - reikia patiesti šaliką ant žemės, kokio metro, moteris atsiklaupia vienam galia vyras kitam, rankos už nugaros ir per tokį atstumą reikia pasibučiuoti.
 • Kaip jaunikis ieškojo jaunosios kojos. Merginos visos išsirykiave, jaunikiui užrištos akys, į merginų eilę galima pastatyti vieną vaikiną , kad būtų juokingiau. Tada visos ir visi atkiša savo kojas, o jaunikis čiupineja ir ieško, sako kuri koja jaunosios buvo - labai juokinga.
 • Poros sustoja ratu - vyras - moteris - vyras - moteris ir perduodamas šampano butelis kojomis. Labai žavingai atrodo jaunoji apnuoginusi savo kojas. Juoko tikrai būna daug, ypač jei vyrukai tą butelį išradingai perduoda ar priima: butelį pastumdo, pakraipo ir pan. Butelį moteris turi priimti siauru galu - kaip tikroveje.
 •  Kėdės (pvz. kokios 6) sustatomos ratu, kad atsisėsti būtų galima išorinėje puseje. Dalyvių turi būti 1 daugiau negu yra kėdžių. Grojant muzikai visi turi eiti šokdami aplink kėdžių ratą, o muzikai nutilus - atsisėsti, t.y. kuo greičiau stverti laisvą kėdę. Ant galo lieka du dalyviai ir viena kėdė, paprastai laimi jaunoji.
 • Šokama poromis, jos turi laikyti bananą - vienas už vieno galo - kitas už kito, aišku, kotelį laiko vyriškos lyties atstovas. Laimi pora, ilgiausiai išlaikiusi bananą. Negalvokit, kad taip lengva. Bananas greitai pradeda tižti. Aišku, kol žaidimas vyksta, groja muzika. Labai juokinga žiūrėti, kai šį žaidimą žaidžia vyresnio amžiaus poros, ypač tėvai.
 • Į obuolį susmeigti smeigtukai ir jaunieji sako komplimentus ir traukia po vieną smeigtuką. Jei jaunieji stringa su komplimentais, tuos du obuolius galima perduoti jaunųjų tėvams.
 

VESTUVIŲ DALIS

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
IBIZA Port15 nuoma
Garso kolonėlės nuoma Klaipėdoje IBIZA Port 15VHF-BTi
www.pazymetas.lt
Pažymėti daiktai. Pamesti, pavogti daiktai.
Fotografo paslaugos
Fotografavimo paslaugos Jūsų akimirkoms.
Vestuvinis šokis, šokių pamokos
Salsa ir solo latino šokiai. Vestuviniai šokiai, šokių pamokos.
PLP
Pirk Lietuvišką Prekę!
"Vestuves kurkime kartu"
Vestuves kurkime kartu!

APKLAUSA

Kokios paslaugos Jums reikalingos?
 

ŠIUO METU NARŠO

Mes turime 10 svečius online