Kaip rašyti pakvietimą į vestuves

Kvietimai vestuvėms 


Pirmąjį įspūdį apie vestuves susidarome gavę pakvietimus į vestuves. Pakvietimai ne tik informuoja apie būsimą šventę, bet ir apibūdina jaunavedžius. Milžiniška pakvietimų įvairovė leidžia pasirinkti nuo oficialaus iki jumoristinio - tai kas jauniesiems arčiau širdies.

Rašant pakvietimus, reikia laikytis pakvietimų rašymo etiketo. Pakvietimas paprastai būna įdėtas į du vokus. Viršutinis vokas skirtas persiuntimui ir ant jo klijuojami pašto ženklai, rašomas adresas. Vidinis vokas būna neužklijuotas, gali būti spalvotas, to paties stiliaus kaip ir pats pakvietimas. Tai priduos siunčiamam pakvietimui elegancijos.

Pakvietimas paprastai siunčiamas šeimai, bet vaikams vyresniems nei 18 metų, pakvietimas siunčiamas individualiai. Pakvietime rašomi pilni vardai ir pavardės, nedera naudoti trumpinius ir pravardes.

Pakvietime reikia nurodyti, kur kviečiate svečius. Sakykime, jūs norite, kad svečiai atvyktų į bažnyčią dalyvauti sutuoktuvių ceremonijoje, tada nurodote: "Kviečiame dalyvauti vestuvių ceremonijoje, kuri įvyks Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje, Palangoje 2011 metų liepos 16 dieną, 14 valandą". Jei kviečiate svečius dalyvauti vestuvių puotoje, tada reikėtų rašyto: "Kviečiame į vestuvių šventę, kuri vyks "Palangos paukštė" kavinėje, Palangoje 2010 metų liepos 16 dieną, 19 valandą."

Svečiams, kurie gyvena toliau ir nežinos kaip atvykti į šventės vietą, kartu su pakvietimu galite įdėti schemą, žemėlapį, kuris paaiškitų kaip atvažiuoti į nurodytą vietą.

Jei jūsų pakvietimas nėra labai didelis, galite dar į voką įdėti informaciją savo draugams ir artimiesiems apie pasikeitusį adresą, telefono numerį ir pavardę.

Neužmiškite, kad siųsti voke galima 30g, todėl užklijavę vokus nuvykite į paštą, kad juos pasvertų ir pašto tarnautojai pasakytų, kiek reikia klijuoti pašto ženklų. Kartais didesnis atvirukas su voku jau gali sverti daugiau nei 30g.

Kada siunčiami pakvietimai? Sudarius svečių sąrašą, reikai pasitikslinti visų adresus ir pakvietimus išsiųsti ne vėliau kaip keturios (4) - šešios (6) savaitės prieš vestuves.

 

VESTUVIŲ DALIS

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
IBIZA Port15 nuoma
Garso kolonėlės nuoma Klaipėdoje IBIZA Port 15VHF-BTi
www.pazymetas.lt
Pažymėti daiktai. Pamesti, pavogti daiktai.
Fotografo paslaugos
Fotografavimo paslaugos Jūsų akimirkoms.
Vestuvinis šokis, šokių pamokos
Salsa ir solo latino šokiai. Vestuviniai šokiai, šokių pamokos.
PLP
Pirk Lietuvišką Prekę!
"Vestuves kurkime kartu"
Vestuves kurkime kartu!

APKLAUSA

Kokios paslaugos Jums reikalingos?
 

ŠIUO METU NARŠO

Mes turime 3 svečius online