Kūdikio pirmojo gimtadienio video filmukas

Kūdikio gimtadienis (pirmieji metukai)
 

Nufilmuotas pirmasis kūdikio gimtadienis  tai viena iš nepakartojamų Jūsų kūdikio ar vaiko akimirkų. Pagalvokite, kas galėtų nufilmuoti pirmąją mažylio šventę, toks filmukas vėliau galėtų būti nepakartojama dovana 18 metų gimtadienio proga. Argi nenorėtumėte šiuo metu pažiūrėti savo kūdikystės videofilmuko?

Suteikite savo vaikams galimybę sugrįžti į tai, ko patys niekada negalėsite jau padaryti. Filmavimo metu užfiksuotos kūdikystės smagios akimirkos - tai galimybė Jums ir Jūsų vaikams prisiminti tai po 20 metų.

Taip pat įamžinkite ir Pirmąjį kūdikio gimtadienį ar kitus svarbius vaiko gyvenime įvykius. Filmas gali būti montuojamas iš video medžiagos, fotonuotraukų, jūsų ar mūsų parinktos muzikos elementų. Visas sumontuotas videofilmas atiduodamas DVD diske.

Pirmasis gimtadienis (1 metukai), pirmieji žingsniai ar kita šventė ir jų planavimas kiekvieną kartą yra skirtingas, todėl visada norėdami sužinoti savo filmo sukūrimo kainą - prašome susisiekti su mumis telefonu ar parašyti elektroninį laišką. Ji gali priklausyti nuo labai daug kriterijų.


Video filmavimas (vestuvių filmavimas, krikštynų filmavimas, jubiliejų filmavimas), DVD montavimo, fotomontažas ir DVD filmų kūrimas.

 

Filmų montavimo ir fotokadrų montavimo paslaugų darbų pavyzdžiai

 

Renginių filmavimo ir filmų montavimo nuorodos: Vestuvių filmavimas, krikštynų filmavimas, jubiliejų filmavimas, šimtadienių filmavimas, įmonių švenčių filmavimas, viešbučių reklaminis filmavimas, kūdikio gimtadienio filmavimas, vaikų gimtadienio filmavimasfilmų montavimas,  fotokadrų montavimas,  fotofilmo gamyba,  vestuvių operatoriusvestuvinis filmas, vestuvinio filmo montažas, krikštynų filmo sukūrimas, krikštynų operatorius, gimtadienių filmavimas, video medžiagos tvarkymas, video koregavimas, fotokadrų montažas, video montažas, video paslaugos, foto medžiagos montažas, foto montažas, video filmavimas, dvd filmų gamyba, filmavimas, filmavimo paslaugos, operatoriaus paslaugos, fotofilmas, foto filmas, DJ Klaipėdoje, DJ paslaugos, garso aparatūros nuoma, didžėjus vestuvėms, didžėjus jubiliejui, didžėjaus paslaugos

 

VESTUVIŲ DALIS

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
IBIZA Port15 nuoma
Garso kolonėlės nuoma Klaipėdoje IBIZA Port 15VHF-BTi
www.pazymetas.lt
Pažymėti daiktai. Pamesti, pavogti daiktai.
Fotografo paslaugos
Fotografavimo paslaugos Jūsų akimirkoms.
Vestuvinis šokis, šokių pamokos
Salsa ir solo latino šokiai. Vestuviniai šokiai, šokių pamokos.
PLP
Pirk Lietuvišką Prekę!
"Vestuves kurkime kartu"
Vestuves kurkime kartu!

APKLAUSA

Kokios paslaugos Jums reikalingos?
 

ŠIUO METU NARŠO

Mes turime 10 svečius online