Krikštynų filmavimas
Krikštynų filmavimas Klaipėdoje, krikštynų video, krikštynų filmuotojai, krikštynų filmavimas kaina, jubiliejų filmavimas Palangoje, Šventojoje, filmavimas Nidoje, krikštynų DJ

Krikštynų filmavimas (videomontažas) 
 

Krikštynos  tai tik vienas iš nepakartojamų antrąjį kartą Jūsų kūdikio ar vaiko sakramentų. Argi nenorėtumėte šiuo metu pažiūrėti savo krikštynų ceremonijos?

Suteikite savo vaikams galimybę sugrįžti į tai, ko patys niekada negalėsite jau padaryti. Filmavimo metu užfiksuota ceremonija - tai galimybė Jums ir Jūsų vaikams prisiminti šią nuostabią šventę.

Taip pat įamžinkite ir 1-ąją komuniją ar kitus svarbius vaiko gyvenime įvykius. Filmas gali būti montuojamas iš video medžiagos, fotonuotraukų, jūsų ar mūsų parinktos muzikos elementų. Visas sumontuotas videofilmas atiduodamas DVD diske.

Krikštynos, pirmoji komunija ar kita šventė ir jų planavimas kiekvieną kartą yra skirtingas, todėl visada norėdami sužinoti savo krikštynų filmo sukūrimo kainą - prašome susisiekti su mumis telefonu ar parašyti elektroninį laišką. Ji gali priklausyti nuo labai daug kriterijų.


Krikštynų filmavimas, vestuvių filmavimas (vestuvių ir krikštynų video, krikštynų filmuotojai, filmavimas, jubiliejų ir gimtadienių filmavimas), DVD montavimas, DJ paslaugos, fotomontažas ir DVD filmų kūrimas.

 

Filmų montavimo ir fotokadrų montavimo paslaugų darbų pavyzdžiai


Renginių filmavimo ir filmų montavimo nuorodos: Vestuvių filmavimas, krikštynų filmavimas, jubiliejų filmavimas, šimtadienių filmavimas, įmonių švenčių filmavimas, viešbučių reklaminis filmavimas, kūdikio gimtadienio filmavimas, vaikų gimtadienio filmavimasfilmų montavimas,  fotokadrų montavimas,  fotofilmo gamyba,  vestuvių operatoriusvestuvinis filmas, vestuvinio filmo montažas, krikštynų filmo sukūrimas, krikštynų operatorius, gimtadienių filmavimas, video medžiagos tvarkymas, video koregavimas, fotokadrų montažas, video montažas, video paslaugos, foto medžiagos montažas, foto montažas, video filmavimas, dvd filmų gamyba, filmavimas, filmavimo paslaugos, operatoriaus paslaugos, fotofilmas, foto filmas, DJ Klaipėdoje, DJ paslaugos, garso aparatūros nuoma, didžėjus vestuvėms, didžėjus jubiliejui, didžėjaus paslaugos

 

VESTUVIŲ DALIS

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
IBIZA Port15 nuoma
Garso kolonėlės nuoma Klaipėdoje IBIZA Port 15VHF-BTi
www.pazymetas.lt
Pažymėti daiktai. Pamesti, pavogti daiktai.
Fotografo paslaugos
Fotografavimo paslaugos Jūsų akimirkoms.
Vestuvinis šokis, šokių pamokos
Salsa ir solo latino šokiai. Vestuviniai šokiai, šokių pamokos.
PLP
Pirk Lietuvišką Prekę!
"Vestuves kurkime kartu"
Vestuves kurkime kartu!

APKLAUSA

Kokios paslaugos Jums reikalingos?
 

ŠIUO METU NARŠO

Mes turime 4 svečius online